Strona główna/ Serwery dedykowane/ Dell R630 10x2.5" NVMe
Dell R630 10x2.5" NVMe

Serwer Dell PowerEdge R630 10x2.5" NVMe to idealna platforma z obsluga 2x Xeon E5-2600 v4 procesorów z możliwością rozbudowy pamięci RAM od 128GB do 768GB RAM DDR4 ECC, która idealnie pasuje do skalowalnych środowisk przetwarzania danych i pamięci masowej w centrach danych.

 

Dell PowerEdge R630 10x2.5" NVMe oferuje elastyczną obsługę 6x 2.5" SATA/SAS + 4x NVMe-SSD dysków w połączeniu z SATA/SAS Hardware Raid + NVMe-SSD Software Raid.

Podobnie jak wszystkie serwery Hostd, serwer Dell PowerEdge R630 10x2.5" NVMe korzysta z redundantnego zasilania i umożliwia gwarantowany i nielimitowany dostęp do 3Gbit/s do sieci Internet.

 

Dyski NVMe

Wysoką wydajność

Elastyczność w konfiguracji serwera

Hardware RAID

Dedykowane dyski systemowe

Ochrona Anty-DDoS

Pomoc w wyborze serwera

Profesjonalne wsparcie 24/7

Skonfiguruj serwer:
Zalety serwera
Dyski NVMe
Wysoką wydajność
Elastyczność w konfiguracji serwera
Hardware RAID
Dedykowane dyski systemowe
Ochrona Anty-DDoS
Pomoc w wyborze serwera
Profesjonalne wsparcie 24/7
Obsługiwane systemy operacyjne
CZYM SIĘ WYRÓŻNIA FIRMA HOSTD
CZYM SIĘ WYRÓŻNIA FIRMA HOSTD
SPRZĘT

Sprzęt, który oferujemy, jest nie tylko bezpieczny i niezawodny, ale także sprawdzony przez nasz zespół, który pracował i nadal na nim pracuje. Znajomość sprzętu, jego działania i specyfikacji jest zdecydowanie naszą mocną stroną.

SERVICE LEVEL AGREEMENT

Posiadamy wysoki poziom warunków świadczonych usług, oferujemy SLA na poziomie 99,98%

TRANSPARENTNOŚĆ

Zarówno jako ludzie, jak i przedstawiciele naszej firmy cenimy sobie szczerość, dlatego nie ukrywamy żadnych informacji, a nasi Klienci otrzymują od nas przejrzyste dane dotyczące cen, usług i naszych możliwości.

MOŻLIWOŚCI

Jako firma świadcząca usługi sprzedaży serwerów dedykowanych, mamy możliwość udostępnienia naszym Klientom dedykowanego kanału w dowolnym centrum danych na terenie Unii Europejskiej oraz w Ukrainie.

DOSTĘPNOŚĆ

Naszym Klientom dajemy możliwość uruchamiania serwerów z dowolnego miejsca na świecie, dzięki bezpiecznej sieci o wysokiej odporności.

KOMPATYBILNOŚĆ

Nasza firma oprócz budowy infrastruktury z naszych serwerów dedykowanych daje możliwość dołączenia dodatkowych usług takich jak np. Private cloud. Takie rozwiązania zdecydowanie poprawiają jakość i ułatwiają codzienną pracę.

FAQ
Zapytaj o ofertę