Strona główna/ Serwery dedykowane/ Dell C6320 6x2.5"
Dell C6320 6x2.5"

Serwer Dell PowerEdge C6320 6x2.5" to idealna platforma z obsluga 2x Xeon E5-2600 v4 procesorów z możliwością rozbudowy pamięci RAM od 32GB do 128GB RAM DDR4 ECC, która idealnie pasuje do skalowalnych środowisk przetwarzania danych i pamięci masowej w centrach danych.

 

Dell PowerEdge C6320 6x2.5" oferuje elastyczną obsługę 6x 2.5" SATA/SAS dysków w połączeniu z SATA/SAS Hardware Raid.

Podobnie jak wszystkie serwery Hostd, serwer Dell PowerEdge C6320 6x2.5" korzysta z redundantnego zasilania i umożliwia gwarantowany i nielimitowany dostęp do 500Mbit/s do sieci Internet.

 

Elastyczność w konfiguracji serwera

Podwójne zasilanie (2xPSU)

Hardware RAID

Prywatna sieć o przepustowości do 10 Gbps

Szybkie uruchomienie

Skonfiguruj serwer:
Zalety serwera
Elastyczność w konfiguracji serwera
Podwójne zasilanie (2xPSU)
Hardware RAID
Prywatna sieć o przepustowości do 10 Gbps
Szybkie uruchomienie
Obsługiwane systemy operacyjne
CZYM SIĘ WYRÓŻNIA FIRMA HOSTD
CZYM SIĘ WYRÓŻNIA FIRMA HOSTD
SPRZĘT

Sprzęt, który oferujemy, jest nie tylko bezpieczny i niezawodny, ale także sprawdzony przez nasz zespół, który pracował i nadal na nim pracuje. Znajomość sprzętu, jego działania i specyfikacji jest zdecydowanie naszą mocną stroną.

SERVICE LEVEL AGREEMENT

Posiadamy wysoki poziom warunków świadczonych usług, oferujemy SLA na poziomie 99,98%

TRANSPARENTNOŚĆ

Zarówno jako ludzie, jak i przedstawiciele naszej firmy cenimy sobie szczerość, dlatego nie ukrywamy żadnych informacji, a nasi Klienci otrzymują od nas przejrzyste dane dotyczące cen, usług i naszych możliwości.

MOŻLIWOŚCI

Jako firma świadcząca usługi sprzedaży serwerów dedykowanych, mamy możliwość udostępnienia naszym Klientom dedykowanego kanału w dowolnym centrum danych na terenie Unii Europejskiej oraz w Ukrainie.

DOSTĘPNOŚĆ

Naszym Klientom dajemy możliwość uruchamiania serwerów z dowolnego miejsca na świecie, dzięki bezpiecznej sieci o wysokiej odporności.

KOMPATYBILNOŚĆ

Nasza firma oprócz budowy infrastruktury z naszych serwerów dedykowanych daje możliwość dołączenia dodatkowych usług takich jak np. Private cloud. Takie rozwiązania zdecydowanie poprawiają jakość i ułatwiają codzienną pracę.

FAQ
Zapytaj o ofertę